tolga-ayricMerhabalar ;

2006 yılından beri web dünyasıyla ilgilenmekteyim. Seo, sosyal medya, yazılım konusunda bilgi sahibi ve fotoğrafçılıkta kendimi geliştiriyorum. Yazılım ve seo alanlarında çalışmaktayım. Ayrıca seo eğitmenliği yapmaktayım. Seo ve sosyal medya haricinde yazılımla ilgileniyorum.

Adrenalini, gezmeyi ve yeni kültürleri keşfetmeyi severim.

 

seo-egitimi

Ekleyin tanışalım :)
twitter.com/tolgaayric
https://plus.google.com/+TolgaAyri%C3%A7/
https://facebook.com/tolgaayric
https://tr.linkedin.com/in/tolgaayric

Seo, sosyal medya hakkındaki sorularınızı iletişim ve sosyal medya aracılığıyla iletebilirsiniz. Konu hakkında bilgim varsa mutlaka geri dönüş yaparım. Projeleriniz varsa beraber çalışabiliriz. İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Seo Çalışmaları Hakkında Sıkça Sorular Sorular

Referansların Nelerdir?
Müşterilerin  istemediğinden dolayı referansları verememekteyim.  Ciddi olduğunu düşündüğüm kişilere bir kaç referans sunabilirim.

Çalışmalarında Program Kullanılıyor Musun?
Seo çalışmaları tamamen manuel işlemlerden oluşmaktadır. Sadece rutin işlemlerde belirli programlar kullanılmaktadır.  Örn 404 hatalarının kontrolü vs gibi işlemler.

Seo Firması Yerine Neden Seninle Çalışmalıyım?
Elbetteki önde gelen seo firmalarıyla çalışabilirsiniz. Yaptığım her işe büyük bir özen göstermekteyim. Ayrıca kurumsal seo hizmeti de sağlayabilirim.

Çalışmaların Nasıl Gerçekleşiyor?
İlk olarak detaylı analizler yapılmaktadır. Bundan sonraki süreçte site içi  ve site dışı optimizasyon yapılmaktadır. Site dışı optimizasyonda hiç bir şekilde sitenize zarar verecek teknikler kullanılmamaktadır.

Seo Fiyatları Ne Kadar?
Seo çalışmalarında fiyatlar oldukça değişkendir fakat uçuk kaçık fiyatlara iş yapmamaktayım. Önceliğim yapılan işin kaliteli olmasıdır.